Keşfedin

Teknolojiler

-1-

OPTİMİZE EDİLMİŞ TASARIM

INFINICOIL

KİLOMETRELER BOYUNCA MICHELIN DAYANIKLILIĞI

Lastiği çevreleyen ve 400 metre uzunluğa erişebilen çelik sarmal, lastik ömrü boyunca daha fazla stabilite sağlıyor.  Lastiğin daha fazla dayanıklılığı sayesinde daha fazla yük taşıyabiliyor ya da daha zor şartlarda kullanılabiliyorsunuz.

POWERCOIL

DAHA FAZLA YUVARLANMA DİRENCİYLE DAHA DAYANIKLI

Yeni nesil sağlam çelik lastik telleri sayesinde lastiğin ağırlığı azalıyor ve hem daha iyi karkas dayanıklılığı hem de daha düşük yuvarlanma direnci sağlanıyor.

Yeni malzemeler

CARBION

GÜN BE GÜN MICHELIN’İN UZUN ÖMÜRLÜ DAYANIKLILIĞI

Daha fazla homojen kauçuk karışımıyla ve aşınmaya karşı daha fazla dirençle kilometre performansını geliştiren silika içeren yenilikçi bileşenler.

SILICION

DAHA ÇOK YAKIT TASARRUFU İÇİN DAHA ÇOK SİLİKA.

Michelin, lastik sırtı malzemesine büyük bir silika oranı ekleyerek lastiğin yuvarlanma direncinin sınırlarını zorluyor ve yakıttan tasarruf etmenizi sağlıyor. Ve bunu, lastiklerinizin ömrünü kısaltmadan başarıyor.

KENDİNİ YENİLEYEN SIRT DESENİ

REGENION

HER KİLOMETREDE MICHELIN TUTUŞU

3D metal baskı tekniği sayesinde her kilometrede kendini yenileyen lastik sırtı ile lastik ömrü boyunca ve bütün koşullarda size ekstra yol tutuşu sağlıyor. Lastikler kullanıldıkça, yeni dişler açılıp daha iyi hareketlilik sunuyor.

RFID

Entegre radyo frekansı tanımlama çipi (RFID), ilgili verileri depolamak ve aktarmak için standart bir sisteme göre benzersiz öğeleri tanımlamak için kullanılabilen akıllı, kablosuz bir elektronik aygıttır. Müşteriler, lastik filosunu takip etmek ve envanter yönetimini optimize etmek için piyasada bulunan bir RIFD tarayıcı ve yazılımını kullanabilirler.

picto-rfid-02

Bir MICHELIN lastiğin imalatı: Tutkunun hikayesi !

Ağır vasıta lastiğinin üretim aşamaları: