Aktüalite
Sayfanın başına geri dönünüz

MICHELIN PUAN KAMPANYASI

Kampanya kapsamındaki her Mıchelın ağır vasıta lastiği için 25 Puan kazan! Faturanı yükle puanları birikir, hediyeni götür!

MICHELIN PUAN KAMPANYASI cuma, 30.eylül 2016

1 Ekim 2016 - 1 Aralık 2016 tarihleri arasında kampanya kapsamındaki Michelin markalı lastiklerden satın alan tüketiciler (son kullanıcılar), satın alma faturalarını en geç 07 Aralık 2016 tarihine kadar MyAccount kampanya sayfasına yükleyerek kampanya'ya katılabilirler. Programa katılan tüketiciler kazandıkları puanlar ile Kampanya kapsamında sunulan hediyelerden puanları değerinde seçim yaparak hediye kazanabileceklerdir. Söz konusu puanların son kullanım tarihi 15 Aralık 2016'dır.

Michelin Puan Kampanyası - Katılım Koşulları:
1. İşbu Michelin Puan Kampanyası (“Kampanya”) Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. tarafından yürütülmektedir. Bu Kampanya başka bir Michelin kampanyası ile birleştirilemez.

2. Kampanya, 01 Ekim 2016 - 01 Aralık 2016 tarihleri arasında geçerli olup bu tarih sonunda herhangi bir ek duyuruya gerek olmaksızın kendiliğinden sona erecektir.

3. Türkiye Cumhuriyeti genelindeki (K.K.T.C hariç), Kampanya'ya katılan yetkili Michelin bayilerinden 01 Ekim 2016 – 01 Aralık 2016 tarihleri arasında Kampanya kapsamındaki Michelin markalı lastiklerden satın alan tüketiciler (son kullanıcılar), satın alma faturalarını aşağıdaki açıklamalar ışığında en geç 07 Aralık 2016 tarihine kadar MyAccount kampanya sayfasına yükleyerek ve Kampanya sayfasında istenen diğer bilgileri doldurarak Kampanya'ya katılabileceklerdir. Programa katılan tüketiciler kazandıkları puanlar ile Kampanya kapsamında sunulan hediyelerden puanları değerinde seçim yaparak hediye kazanabileceklerdir. Söz konusu puanların son kullanım tarihi 15 Aralık 2016’dır. Bu tarih itibarıyla kullanılmayan puanlar silinecektir. Bu durumda, 15 Aralık 2016 tarihine kadar kullanılmamış puanlar dolayısıyla olası hediye hakkı kayıplarında Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. sorumluluk kabul etmez.

4. Kampanya kapsamındaki lastikler:

· • MICHELIN 295/80 R 22.5 X® COACH™ HL Z

· • MICHELIN 295/80 R 22.5 X® COACH™ XD

· • MICHELIN 315/80 R 22.5 X® MULTIWAY™ 3D XZE

· • MICHELIN 315/80 R 22.5 X® MULTIWAY™ 3D XDE  

· • MICHELIN 315/70 R 22.5 X® MULTIWAY™ 3D XZE  

· • MICHELIN 315/70 R 22.5  X® MULTIWAY™ 3D XDE  

· • MICHELIN 295/80 R 22.5 X® MULTIWAY™ 3D XZE

· • MICHELIN 295/80 R 22.5 X® MULTIWAY™ 3D XDE

· • MICHELIN 12 R 22.5  X MULTI Z

· • MICHELIN 385/65 R 22.5 X MULTI F

· • MICHELIN 295/80 R 22.5 XZA 2 ENERGY

· • MICHELIN 315/60 R 22.5 XZA 2 ENERGY

· • MICHELIN 385/65 R 22,5  X WORKS XZY3

5.Puan Kazanma: Kampanya şartlarına uygun satın alımlarda; katılım faturasındaki Kampanya kapsamındaki lastiklerin her biri için 25 Puan kazanılacaktır. Örneğin katılımcı; Michelin yetkili bayisinden 2 adet MICHELIN X® COACH™ HL Z 295/80 R 22.5 satın aldığında 50 Puan kazanacaktır.

6. Kampanya'ya katılan yetkili Michelin bayilerinin bilgilerine agirvasita.michelin.com.tr üzerindeki "bayi bulucu" sayfalarından ulaşılabilir.

7. Kampanya'ya katılım için MyAccount üyeliği zorunludur. Sadece MyAccount üyeleri Kampanya'ya katılabilir.

8. Kampanya katılım için gerekli olan MyAccount üyeliği katılımcıların kendileri tarafından web üzerinden myaccount.michelin.eu/tr_TR/ adresinden yapılacaktır. Gerekmesi halinde Kampanya katılımı ile ilgili olarak BTL Operasyon Destek Birimi'nden yardım talep edilebilir.

9. Katılımcılar, üyeliklerini oluşturduktan sonra, üyelik hesapları ile yine web üzerinden (myaccount.michelin.eu/tr_TR/) ilgili MyAccount kampanya sayfasına, satın alma faturalarını en geç 07 Aralık 2016 tarihine kadar yükleyerek ve Kampanya sayfasında istenen diğer bilgileri doldurarak Kampanya'ya katılabileceklerdir.

10. Halihazırda MyAccount üyeliği bulunan katılımcılar; tekrar üyelik işlemi yapmalarına gerek kalmadan, doğrudan kendileri tarafından yine aynı web sitesi üzerinden Kampanya katılımlarını gerçekleştirebilirler.

11. Kampanya katılımları, myaccount.michelin.eu/tr_TR/ üzerindeki kampanya linkinden ya da myaccount.btl.com.tr adresindeki kampanya sayfasından doğrudan yapılabilir.

12. Tüketicilerin faturalarını yükleyerek Kampanya’ya katılmalarının ardından yüklenen faturalar, Kampanya operasyon ekibince kontrol edilecek ve tüketicinin kazandığı puanlar en geç 1 hafta içinde MyAccount hesabına yüklenecektir.

13. Kampanya katılımı için beyan edilecek satış faturası üzerinde, fatura numarası, fatura tarihi, müşteri adı, satın alınan ürünün markası, deseni, ebatları, adedi ve satış tutarı ile bayi adı bilgileri net bir şekilde yazılmış, görünür ve okunaklı olmalıdır. Bilgileri eksik olan ve/veya okunamayan faturalar işleme alınmayacaktır.

14. Bir fatura ile bir katılımcı adına katılınabilir ve ilgili faturadan hak edilecek puanlar tek bir MyAccount üyesinin hesabına işlenebilir, farklı üyelere bölüştürülemez.

15. Katılımcılar, kendileri adına, birinci dereceden yakınları adına (anne, baba, eş, çocuklar) ya da sahibi veya çalışanı ise şirketleri adına kesilmiş faturalar ile Kampanya’ya katılabilirler. Bunların dışında başkası adına kesilmiş faturalar ile katılım sağlanamaz.

16. Katılımların kabulü için başvuru sırasında faturanın doğrudan sisteme yüklenmesi ya da e-posta ile iletilmesi zorunludur. Tüketicilerin internet üzerinden başvuru yaparken öncesinde faturalarının ellerinde mevcut olması ve bu faturayı tarayarak ya da fotoğrafını çekerek digital ortama aktarmaları gerekmektedir. Teknik ve/veya başka sebeplerle faturalarını yükleyemeyen tüketicilerin, verilen e-posta adresine e-mail olarak göndermeleri gerekmektedir. Faturası eksik başvurular işleme alınmayacaktır ve hediye hakkı kayıp edilecektir.

17. Tüketicilerde; katılımın başarılı bir şekilde yapılamadığı,  faturanın ulaşmamış olabileceği ile ilgili bir şüphe oluşması halinde, aşağıda verilen iletişim kanallarından bilgi alabilir ve katılımı hakkında sorgulama yapabilir, faturasının ulaşıp ulaşmadığını, katılımının kabul edilip edilmediğini sorgulayabilir. Sistem tarafından tüketicilere otomatik geri dönüş sağlanmayacaktır.

18. Puan Harcama: Tüketiciler kazandıkları puanlar hesaplarına işlendikten sonra en geç 15 Aralık 2016 tarihi mesai bitimine kadar puanları kullanabilirler.

19. Puan kullanımı için başvurular yine aynı şekilde web üzerinden myaccount.michelin.eu/tr_TR/ adresi üzerindeki ilgili My Account kampanya sayfasından yapılacaktır. Kampanya sayfasına giren her katılımcı, kendi MyAccount üyelik hesabı üzerinden kazandığı puanı görebilecektir.

20. Puan harcama ve kullanımı, MyAccount hesaplarında bulunan hediye seçenekleri arasından puanları ölçüsünde hediye talebinde bulunmaları şeklinde gerçekleşecektir. Dilerlerse puanlarının yettiği bir hediyeyi hemen talep edebilirler ya da dönem içinde puanlarını biriktirip daha yüksek değerde bir hediye için bekleyebilirler.

21. Katılımcının mevcut puanları, puan değeri en küçük olan hediye için dahi yeterli değilse hediye hakkını kaybeder ve program sonunda puanları silinir.

22. Kazanılabilecek Hediyeler ve Puan Değerleri:
a. Michelin Kupa: 5 Puan

b. Michelin Şemsiye: 15 Puan

c. Michelin Polar Sweatshirt: 25 Puan

d. Michelin Yelek: 25 Puan

e. Michelin Yağmurluk: 25 Puan

f. 2’li Led Basınç Sensörü: 50 Puan

g. Michelin Bibendum Oyuncak: 65 Puan

h. 50.-TL değerinde Hediye Migros Alışveriş Kartı: 50 puan

i. 100.-TL değerinde Hediye Migros Alışveriş Kartı: 100 puan

j. 250.-TL değerinde Hediye Migros Alışveriş Kartı: 250 puan

k. 500.-TL değerinde Hediye Migros Alışveriş Kartı: 500 puan

l. 100.-TL değerinde Hediye Teknosa Alışveriş Kartı: 100 puan

m. 250.-TL değerinde Hediye Teknosa Alışveriş Kartı: 250 puan

n. 500.-TL değerinde Hediye Teknosa Alışveriş Kartı: 500 puan

o. 1000.-TL değerinde Hediye Teknosa Alışveriş Kartı: 1000 puan

p. 1500.-TL değerinde Hediye Teknosa Alışveriş Kartı: 1500 puan

q. 2000.-TL değerinde Hediye Teknosa Alışveriş Kartı: 2000 puan

r. 2500.-TL değerinde Hediye Teknosa Alışveriş Kartı: 2500 puan

23. Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. Kampanya dönemi içinde hediyeleri değiştirme, yeni hediyeler ilave etme, çıkarma hakkına sahiptir. O döneme kadar hediye talep etmiş bulunan katılımcılar bundan etkilenmeyecektir. Hediyeler stoklarla sınırlıdır. Talep edilen hediyenin stoklarının tükenmesi halinde, katılımcıya eşdeğer başka bir hediye sunulacaktır.

24. Kazanılan hediye puanlar devredilemez, değiştirilemez ve/veya hediyenin nakit karşılığı talep edilemez.

25. Kazanılan puanlar kapsamında talep edilen hediyeler, katılımcının talebini takiben en geç 1 ay içinde katılımcıların MyAccount Üyelik hesabında kayıt etmiş oldukları adrese ücretsiz kargo ile doğrudan gönderilmek suretiyle teslim edilecektir.

26. Tüketiciler kayıt sırasında vermiş oldukları adresin geçerliliğinden ve doğruluğundan sorumludur. Adreste bulunamama, tanınmama, vb. nedenle geri dönen kargolar, katılımcı tarafından bildirilen adrese tekrar gönderilecektir. İkince kez de kargonun iade olması halinde katılımcı hediye hakkını kaybedecektir.

27. Kampanya sırasında ve sonunda, hediyeye hak kazanan katılımcılarla, başvuru sırasında beyan etmiş oldukları iletişim bilgileri (Adres, E-posta adresi, Cep telefon bilgileri, vb.) üzerinden iletişim kurulabilir. Tüm Katılımcılar bu bilgilerin güncel ve geçerli olmasından sorumludur, aksi takdirde meydana gelebilecek aksaklıktan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.  sorumlu olmayacaktır.

28. Puanlarını kullanarak hediye kazanan tüketiciler, varsa kalan puanları ile başka hediyeler seçebilir ya da tekrar ürün satın aldı ise yeni faturalarını yükleyerek puan kazanmaya devam edebilir.

29. Kampanya, katılım şekli ve hediye gönderileri gibi tüm konularda sorular ve yardım talepleri için “Kampanya Operasyon Destek Birimi”ne başvurulabilir.

İletişim Bilgileri:

Kampanya Operasyon Destek Birimi

Tel: 0212 274 63 88

Faks: 0212 272 39 60

GSM: 0532 788 10 27

E-posta: myaccount@btl.com.tr

(Mesai Saatleri: Hafta içi günler: 09.00-18.00 arasıdır.)
30. Tüketicilerin katılımları sırasında yükledikleri fatura ve verdikleri diğer bilgiler Kampanya kurallarına uygunluğu açısından kontrol edildikten sonra hediyeye hak kazanan tüketicilerin kazandıkları puanlar, hesaplarına yüklenecektir. Katılımcılar Kampanya sayfasına girdiklerinde ekranda kazandıkları puanları görebileceklerdir.

31. Tüketicilere yapılan satışlara ait faturalar kampanya ekibi tarafından kontrol edilecektir. İlgili faturaların kontrolü sırasında faturaların usulsüzce çoğaltılmış olduğu veya birden çok defa kullanılması suretiyle faturalarda tahrifat ve usulsüzlük yapıldığı, sahte faturaların düzenlenmiş olduğu veya mevcut faturalar üzerine farklı tüketici isimleri yazılarak fazla hediye talep edilmesine neden olunduğunun tespit edilmesi halinde bu faturalar Kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu faturalar için hediye puan yüklenmeyecektir. Katılımcıya ait bilgiler kontrol edilecek olup, doğrulanmadığı takdirde katılımcının kampanya katılımı Michelin tarafından iptal edilebilir. Böyle bir durumda katılımcı hediye hakkını kaybedecektir.

32. Bayiler lastikleri son kullanıcılara kendi belirleyecekleri yeniden satış fiyatı üzerinden satmakta özgürdür.

33. Puan kazanımı; peşin, kredi kartı ya da diğer tüm ödeme şekillerinde geçerlidir.  

34. Kampanya, yeniden satış amaçlı toplu satın alımlarda geçerli değildir, sadece perakende faaliyetler için geçerlidir. Kampanya sadece son kullanıcılara satılan lastikler için geçerlidir. Yeniden satış amaçlı veya Kampanya'ya katılamayacağı belirtilen kişilerce yapılan satın alımlar tespit edildiğinde bu satın alımlardan elde edilen hediye puanların yüklemesi gerçekleştirilmeyecektir.

35. Her fatura ile Kampanya’ya 1 kez katılınabilir. Aynı faturanın hatalı olarak tekrar kullanılması halinde kurallara uygun ilk kullanım geçerli kabul edilecektir.

36. 18 yaşından küçük olanlar bu Kampanya'ya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine ve/veya yasal temsilcilerine verilmez. Michelin Lastikleri Tic. A.Ş., 18 yaşından küçüklerin Kampanya'ya katılmalarından sorumlu tutulamaz.

37. Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. personeli, bayi sahipleri, bayi personeli ve ilgili ajans çalışanları Kampanya'ya katılamaz, Kampanya son kullanıcıya yöneliktir.

38. Kampanya hediyeleri lastik stokları ile sınırlırlıdır.

39. Michelin Lastikleri Tic. A.Ş., Kampanya süresince katılım şartlarını değiştirme, Kampanya'yı durdurma, iptal etme, sona erdirme ve/veya süresini değiştirme hakkını saklı tutar.  Herhangi bir durdurma veya sona erme durumunda Michelin tarafından bayilere ilgili duyuru yapılacaktır. Ancak bayinin Kampanya'nın iptal edildiği tarihe kadar son kullanıcılara yaptığı lastik satışları söz konusu iptalden etkilenmeyecektir. Bayi, Kampanya'nın iptal edilmesi durumunda söz konusu iptal tarihine kadar satmış olduğu lastikler için bu Kampanya koşulları uyarınca belirlenen hediyelerden faydalandırılacaktır.

40. Puan karşılığı talep edilen hediyelerin tüketiciye tesliminden sonraki sorumluluk tüketicilerin kendilerine aittir. Teslimden sonra, herhangi bir hasar, kayıp, vb. durumlarda Michelin sorumluluk kabul etmez.

41. "Kazanılacak hediyeye göre, hediye kullanım bilgileri web sitesinde ayrıca duyurulacaktır.

Hediyelerin Kullanım Koşulları:
a. Migros Alışveriş Kartı Hediyesi:
Hediye Migros Money Club Pro Kart; başvuru tarihinden itibaren 1 yıl içinde; sadece Migros, 5M Migros, Tansaş, MacroCenter mağazalarında ve internet üzerinden yapılabilecek Migros Sanal Market alışverişlerinde kullanılabilmektedir. Son kullanım tarihinden önce kullanılmamış hediyeler için Michelin sorumluluk kabul etmez.
b. Teknosa Hediye Kartı:
Teknosa Hediye Kartı; sadece Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. mağazalarında (fiziksel mağazalarda) kullanılabilir, Teknosa sanal alışveriş sitesinde ve shop-in-shop mağazalarında kullanılamaz. Kart karşılığında nakit ödeme yapılamaz, kart nakde çevrilemez. Kartın kaybedilmesi halinde, Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. ve Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.  Kartlar hamiline düzenlenmiş olup, kartı ibraz eden hak sahibidir. Hediye kartında yüklü miktara KDV dahildir. Kontör alımlarında kullanılamaz. Ürün faturası, hediye kartı tutarı kadar eksik verilir.

www.teknosa.com’a özel kampanyalar hariç tüm kampanya ve indirimlerde geçerlidir. Kartlar, kampanya başvuru tarihinden itibaren 1 yıl geçerlidir. Kartların içinde yüklü miktar birden fazla alışverişe bölünerek kullanılabilir. Son kullanım tarihinden önce kullanılmamış hediyeler için Michelin sorumluluk kabul etmez.

42. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Kampanya’nın güvenliği için katılımcılardan gerekli gördüğü tüm bilgi ve belgeleri isteme hakkına sahiptir. Katılımcının Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş tarafından istenen bilgi ve belgeleri talebin kendilerine iletilmesini takiben 1 hafta içinde sunamaması halinde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.’nin katılımcıyı Kampanya’dan çıkarma hakkı vardır.

43. Her Katılımcı, Kampanya’ya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan, öngörülemeyen ve kontrol dışı olası teknik problemlerden, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. ve ilgili servis sağlayıcılarının sorumlu tutulamayacağını kabul ve beyan eder.

44. Kampanya’da öngörülmemiş açıkları kullanarak, kendisine avantaj sağladığı tespit edilen katılımcılar derhal kampanyadan men edilecek ve şayet hediye kazanmışlar ise hediyeleri verilmeyecektir. Bu kişiler için her türlü yasal işlem başlatılma hakkı saklıdır.

45. Katılımcı, Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. ve/veya Kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan nedenlerle katılmış olduğu bir Kampanya’dan faydalanamadığı takdirde Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. katılımcıya karşı yükümlülüğünü mevcut diğer Kampanyalar’ından herhangi birinden katılımcıyı yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.

46. Kampanya’ya, katılırken temin etmiş olduğunuz kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında Michelin Lastikleri Ticaret veya bu Kampanya ile ilgili olarak tayin ettiği üçüncü kişiler tarafından kullanılmasına, işlenmesine ve aktarılmasına onay verdiğinizi peşinen kabul ve beyan etmektesiniz. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, kişisel bilgilerin yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş. Kampanya’ya katılan katılımcılardan hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir ve şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun uyarınca, sizinle ilgili olan bilgilere erişme, itiraz etme, bu bilgileri düzeltme, değiştirme ve/veya silme hakkına sahipsiniz. Bu hakların birini veya birkaçını kullanmak isterseniz, sizinle ilgili bilgilerin size gönderilmesini isterseniz ya da bu bilgilerin işlenmesine itiraz etmek isterseniz, aşağıdaki adresten bize ulaşmanız yeterlidir.

Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş.

Eski Büyükdere Cad. Tekfen Tower No.209, 4.Levent, İstanbul

0212 317 52 00

Email: [info@tr.michelin.com]

47. Kampanya'ya katılan herkes bu şartları peşinen kabul etmiş sayılır.

48. Yukarıda yazılı bulunan koşullara aykırı davranışlar kötü niyetli ve kural dışı davranış olarak kabul edilecektir. Söz konusu kötü niyetli ve kural dışı davranış nedeniyle Michelin Lastikleri Tic. A.Ş. yönünden maddi veya manevi bir zararın oluşması durumunda Michelin Lastikleri Tic. A.Ş., tazminat talebi de dahil olmak üzere her türlü yargı yoluna başvurmak hakkına sahiptir.